Zvolte si typ nemovitosti

5 S

  • Spolehlivost
  • Stoprocentní nasazení
  • Společný úspěch
  • Serioznost
  • Spokojenost klienta

 

Proč se mnou?

Nabízím výběr nemovitosti v okresech českého severu, které jsou mi, vzhledem k tomu, že pracuji a žiju v těchto místech, důvěrně známé. Jsem znalcem a odborníkem pro nemovitosti především Libereckého a Ústeckého kraje. Znám rozmanitosti míst těchto krajů, jejich tradici i přírodní zvláštnosti, dokážu poradit díky řadě kontaktů, vycházejících z mého dlouholetého působení v těchto regionech.

Výběr nemovitosti se mnou...

Z těchto důvodů dokáži prodat, pronajmout, vyhledat nemovitost dle vašich přání, potřeb a požadavků. Na tomto základě vytipuji vhodného zájemce, či nemovitost, čímž kvalitně a úsporně využiji váš i můj čas. Osobním přístupem ke každému klientovi buduji zázemí jistoty, důvěry a odbornosti.

Finance se mnou...

Pomůžu vám se získáním finančních prostředků ke koupi vaší nemovitosti společně se spolupracujícími úvěráři řady finančních společností. Poradím s výběrem pojištění vaší nemovitosti. Pomůžu vám s řešením exekucí na vašich nemovitostech.

Právní kroky se mnou...

Zajistím potřebné kroky při prodeji, koupi, či nájmu vaší nemovitosti za dohledu spolupracující právní kanceláře, ať už se jedná o kontrolu vašich dokumentů potřebných k prodeji, zajištění listů vlastnictví, vkladů na katastr, smluv o prodeji, nájmu, převodu a práv k družstevnímu bytu, daňových povinností, finanční úschovy.

S jistotou se mnou...

Jsem členkou Realitní komory České republiky, jejíž posláním je kultivovat český realitní trh a chránit klienty před podvodnými makléři. Jsem vázána kodexem Realitní komory.