Zvolte si typ nemovitosti

Našich 5 S

  • Spolehlivost
  • Stoprocentní nasazení
  • Společný úspěch
  • Serioznost
  • Spokojenost klienta

 

Proč s námi?

Nabízíme výběr nemovitosti v okresech českého severu, které jsou našim makléřům, pracujícím a žijícím v těchto místech, důvěrně známé. Jsou znalci a odborníky pro nemovitosti především Libereckého a Ústeckého kraje. Znají rozmanitosti míst těchto krajů, jejich tradici i přírodní zvláštnosti, dokážou poradit díky řadě kontaktů, vycházejících z jejich dlouholetého působení v těchto regionech.

Výběr nemovitosti s námi...

Z těchto důvodů dokážeme prodat, pronajmout, vyhledat nemovitost dle vašich přání, potřeb a požadavků. Na tomto základě vytipujeme vhodného zájemce, či nemovitost, čímž kvalitně a úsporně využijeme váš i náš čas. Osobním přístupem ke každému klientovi budujeme zázemí jistoty, důvěry a odbornosti.

Finance s námi...

Pomůžeme vám se získáním finančních prostředků ke koupi vaší nemovitosti společně se spolupracujícími úvěráři řady finančních společností. Poradíme s výběrem pojištění vaší nemovitosti. Pomůžeme vám s řešením exekucí na vašich nemovitostech.

Právní kroky s námi...

Zajistíme potřebné kroky při prodeji, koupi, či nájmu vaší nemovitosti za dohledu spolupracující právní kanceláře, ať už se jedná o kontrolu vašich dokumentů potřebných k prodeji, zajištění listů vlastnictví, vkladů na katastr, smluv o prodeji, nájmu, převodu a práv k družstevnímu bytu, daňových povinností, finanční úschovy.

S jistotou s námi...

Jsme členy Realitní komory České republiky, jejíž posláním je kultivovat český realitní trh a chránit klienty před podvodnými makléři. Nejenom, že jsou všichni naši makléři povinni dodržovat Etický kodex společnosti, jsou také vázáni i kodexem Realitní komory.